Dekorator wnętrz

Cena:

219 zł /m-c

Liczba godzin:

140 godzin

Czas trwania:

10 miesięcy

Tryb nauczania:

Zaoczny

i Masz pytania? Kliknij przycisk i umów się na spotkanie z doradcą, który udzieli ci szczegółowych informacji na temat nauki w Żaku.

Nieważne czy mieszkanie się wynajmuje, kupuje nowe, remontuje, czy buduje od podstaw. Ostatecznie trzeba zadbać o to, aby nasze ukochane 4 kąty były dla nas. Skrojone do naszych potrzeb. No bo dom to azyl, w którym wszystko jest na swoim miejscu, i w którym czujemy się… no jak w domu.

Dlatego rynek pracy potrzebuje ekspertów. Speców od dekorowania wnętrz, planowania wystrojów tworzenia oryginalnych konceptów i dokumentów pomocnych w ich realizacji. Wchodzisz do pomieszczenia i od razu w myślach zaczynasz przestawiać meble? Przemalowywać ściany? Dobierać dodatki?

Dekorowanie wnętrz masz we krwi! Może czas zacząć na tym zarabiać? Zapisz się na kurs w Żaku! U nas 98 godzin zajęć to praktyka! Czyli aż 70%!

Dekorator wie jak ożywić wnętrze. I tchnąć w nie duszę! Dekorator to przede wszystkim artysta, który wykorzystuje zdobytą wiedzę, aby stworzyć projekt jak najlepiej dopasowany do potrzeb klienta. No i oczywiście – zgodny z najnowszymi trendami.

Kurs dekorowania wnętrz – dla kogo?

Dla każdego, kto chce się profesjonalnie zająć dostosowywaniem wnętrz do preferencji klienta lub sam zamierza udekorować własny dom. Jeżeli masz artystyczną duszę i lubisz oglądać programy poświęcone trendom w dekorowaniu wnętrz to znak, że możesz przekuć swoją pasję w ścieżkę kariery. Nasz kurs da Ci odpowiednie umiejętności. Wystarczy, że postawisz pierwszy krok na drodze ku lepszej karierze!

Czego się nauczysz na kursie z dekorowania wnętrz w Żaku?

Po kursie Dekorator wnętrz, to właśnie Ty będziesz specjalistą, który zajmie się przygotowaniem projektu i wizualizacji nieruchomości dla swoich inwestorów. Nieważne czy to będzie klient indywidualny biuro projektowe, a może sklep budowlany. Jako osoba zorientowana w najnowszych trendach oraz zaznajomiona ze sztuką urządzania wnętrz będziesz podpowiadać jakie sprzęty, meble i dodatki wybrać.

Dowiesz się jak na kształt wnętrza wpływa oświetlenie i kolorystyka. Nauczysz się metod dobierania tkanin i materiałów dekoracyjnych. Poznasz także style aranżacji wnętrz.

Nasi trenerzy w trakcie warsztatów pokażą Ci praktyczne metody projektowania wnętrz, triki znanych designerów oraz sekrety pracy z materiałami i tkaninami.

Zajęcia w Żaku na kursie Dekorator wnętrz to 98 godzin lekcyjnych wypełnionych praktyczną wiedzą. Na kursie nauczysz się także, jak tworzyć funkcjonalne wnętrza zgodnie z zasadami ergonomii wnętrz mieszkalnych. Dowiesz się jak stworzyć idealną kuchnię i łazienkę oraz jak uwzględnić zasady bezpieczeństwa wykonywanych zadań.

Poza tym, żeby ułatwić Ci rozmowy z klientami., partnerami i wykonawcami wprowadzimy Cię w podstawy psychologii oraz przeprowadzimy z Tobą trening interpersonalny. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoich klientów i wykonasz projekt zgodny z ich oczekiwaniami.

W Żaku projektowania uczymy na oprogramowaniu SketchUP

SketchUp Pro to oprogramowanie do projektowania 3D przeznaczony zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Możemy śmiało przyjąć, że SketchUp jest najpopularniejszym rozwiązaniem do modelowania 3D na świecie – użytkownikami są architekci, projektanci, inżynierowie, osoby związane z budownictwem a także przedstawiciele innych branż.

To co wyróżnia SketchUp to łatwość wykonywania modeli 3D ich dokładność oraz możliwości współpracy z innym oprogramowaniem czy technologią. Rodzina rozwiązań SketchUp, jest całkiem duża. Program LayOut jest narzędziem, dzięki któremu możemy w szybki sposób stworzyć rysunki i proste wizualizacje na podstawie tego, co zostało zaprojektowane w SketchUp’ie. Do dyspozycji użytkownika są także przeglądarki zarówno na komputery jak, urządzenia mobilne jak i dla rzeczywistości wirtualnej (VR). Dzięki temu prezentacja projektu klientowi jest dużo łatwiejsza i bardziej atrakcyjna.

Do aranżacji wnętrz projektanci mogą korzystać z darmowych bibliotek zasobów projektowych: 3D Warehouse lub ArchiUp.com. Znajdą tam dokładne modele 3D rzeczywistych produktów. Krzesła, sofy, oświetlenie czy tekstury – gotowe, darmowe elementy pobrane bezpośrednio do modelu przyspieszą realizację projektów przygotowanych w SketchUp.

Ucząc się praktycznego wykorzystania oprogramowania SketchUp uczestnik kursu dekorator wnętrz poznaje profesjonalne narzędzia będące standardowo wykorzystywane w branży projektów wnętrz. Licencje edukacyjne nie różnią się w niczym od licencji komercyjnych. Po zakończeniu szkoły można więc rozpocząć pracę zawodową korzystając z narzędzi dostępnych w SketchUp. Oprogramowanie jest intuicyjne w obsłudze a za razem posiada bardzo duży potencjał w zakresie projektowania.

Efekty kształcenia

Absolwent kursu Dekorator wnętrz będzie w stanie:

  • wykonywać prace projektowe w zakresie aranżacji przestrzeni;

  • czytać i sporządzać dokumentację projektową i wykonawczą.

  

 

Dowiedz się więcej

V

Materiały do pobrania

V

Szczegółowe informacje

V

Czego się nauczę?

V

Gdzie mogę pracować?

V