Praca dla absolwentów kierunku Opiekun medyczny

31.8.2017

Irlandzka firma  Affordable Live in Homecare (ALH) ma wieloletnie doświadczenia w zatrudnieniu osób na stanowisku opiekun osób starszych na terenie Irlandii.  Motto naszej firmy-„ludzie pomagają ludziom” .

Swoją ofertę adresujemy do absolwentów kierunku opiekun medyczny szkoły ŻAK, oddziału  w Lesznie.

Drogi absolwencie, swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności, które nabyłaś na kursie, możesz pogłębiać pracując w naszej  firmie jako opiekun osób starszych.

Oferujemy tobie legalny długoterminowy  kontrakt z irlandzkim pracodawcą, który obejmuje  :

• 35 godzin pracy w tygodniu
  • wynagrodzenie od 1200 EUR  do 1832 EUR miesięcznie w zależności od kwalifikacji i znajomości języka plus wynagrodzenie za nadgodziny i święta , przy 35 albo 43 godzinach pracy tygodniowo.
  • dwa dni w tygodniu wolne od pracy
  • płatny urlop
  • nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
  • nieodpłatne szkolenia
  • zwrot kosztu biletu do Irlandii.

Zapewniamy  naszą opiekę i wsparcie całodobowe podczas całego procesu rekrutacyjnego i całego okresu zatrudnienia.

Dobieramy ofertę pracy dopasowaną do twoich potrzeb.  Otrzymasz od nas  pełny profil osoby, która będzie pod twoją opieką.  Za naszym pośrednictwem możesz bezpośrednio porozmawiać  z irlandzką rodziną.

Jeżeli twoja znajomość języka angielskiego nie jest w pełni komunikatywna  masz możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych podczas pobytu w przyjaznej irlandzkiej rodzinie.

Jeżeli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do ludzi i gotową nieść pomoc drugiemu człowiekowi,    masz zamiar pogłębiać znajomość  języka angielskiego , chcesz zobaczyć Zielona wyspę, przekonać się  o otwartości i życzliwości Irlandczyków, sprawdzić jak smakuje Guinness w Irlandzkich pubach , posłuchać na żywo irlandzkiej  muzyki a przede wszystkim chcesz dobrze zarobić, to właśnie ta oferta pracy jest dla ciebie.

Więcej informacji uzyskasz na naszej stronie internetowej :

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swego CV na adres e-mail : alhopiekun@gmail.com

Na twoje pytania czekamy pod numerem telefonu : +48 725-61-03-13