Odbiór świadectw

18.6.2019

Szanowni Absolwenci.

Kończycie naukę w Szkole ŻAK! Nadszedł zatem czas na odbiór Świadectw i Dyplomów potwierdzających Wasze kwalifikacje.

Absolwentów kierunków: Technik administracji, Technik rachunkowości, Technik usług kosmetycznych, Technik BHP, Technik masażysta, Opiekun medyczny i Florysta zapraszamy po odbiór świadectwa ukończenia szkoły do sekretariatu Szkoły ŻAK w Lesznie, Rynek 33 od 21 czerwca 2019 r.

Absolwentów kierunków: Dekorator wnętrz, Manikiurzystka, Wizażystka/Stylistka, Przedstawiciel handlowy, Grafika komputerowa, Rejestratorka medyczna, Terapeuta ds. uzależnień i Konsultant ds. żywienia zapraszamy po odbiór dyplomu ukończenia szkoły do sekretariatu Szkoły ŻAK w Lesznie, Rynek 33 od 28 czerwca 2019 r.

SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY SAMYCH SUKCESÓW!

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy: